Centrum Audytu Bezpieczeństwa Sp. z o.o.

+48 881 256 247 | biuro@cab.com.pl

o nas

Co nas wyróżnia?

Centrum Audytu Bezpieczeństwa Spółka z o.o. (CAB Sp. z o.o.) to zespół ekspertów specjalizujący się w szeroko pojętej ochronie informacji. Od 2019 roku świadczymy usługi dla podmiotów administracji publicznej oraz sektora prywatnego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji zaawansowanych projektów w zakresie bezpieczeństwa informacji, cyberbezpieczeństwa, ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa i higieny pracy czy ochrony sygnalistów. Jesteśmy producentem dwóch autorskich rozwiązań – Platformy Cyberbezpieczeństwa – narzędzia e-learningowego z zakresu RODO i cyberbezpieczeństwa oraz Kanału zgłoszeniowego – platformy do przyjmowania i obsługi zgłoszeń od sygnalistów. Widniejemy w ogólnopolskim Rejestrze Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.14/00311/2021.

Wspólnie tworzymy zespół ekspertów składający się z audytorów, inspektorów ochrony danych, pełnomocników ds. ochrony informacji niejawnych czy licencjonowanych detektywów.

Doświadczony i wykwalifikowany zespół

Zespół Centrum Audytu Bezpieczeństw Sp. z o.o. tworzą specjaliści z różnych dziedzin:

  • eksperci w ochronie informacji: wykładowcy akademiccy i specjaliści w zakresie informacji niejawnych, danych osobowych, tajemnicy przedsiębiorstwa, a także bezpieczeństwa IT;
  • audytorzy i kontrolerzy: audytorzy wiodący Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji i Ciągłości Działania, specjaliści ds. kontroli wewnętrznej i wywiadu gospodarczego oraz Compliance;
  • licencjonowani detektywi i byli funkcjonariusze służb;
  • konsultanci i doradcy: audytorzy zakresie informatyki śledczej, eksperci w szeroko pojętego bezpieczeństwa i ochrony;
  • specjaliści z różnych dziedzin: inspektorzy ds. bezpieczeństwa i higieny pracy i ochrony środowiska.

Dlaczego warto nas wybrać?

Zasięg ogólnopolski

Posiadamy ekspertów na terenie całego kraju.

Bogata oferta usług

Stale rozwijamy naszą ofertę w oparciu o oczekiwania klientów.

Specjalizacja w ochronie informacji

Skupiamy się nie tylko na ochronie danych osobowych, ale również na bezpieczeństwie informatycznym.

Doświadczenie w sektorze publicznym i prywatnym

Posiadamy referencje usatysfakcjonowanych klientów w ramach zrealizowanych usług w sektorze publicznym i prywatnym.

Certyfikaty i akredytacje

Posiadamy uprawnienia do przeprowadzania audytów w ramach Krajowego Systemu Cyberbezpieczeństwa zarówno z obszaru bezpieczeństwa informacji jak i ciągłości działania.

Nasi audytorzy są członkami Stowarzyszenia Ekspertów ds. Przeciwdziałania Oszustwom, Nadużyciom Gospodarczym i Korupcji ACFE Polska Chapter #183 jak również ekspertami Polskiego Instytutu Kontroli Wewnętrznej.

Centrum Audytu Bezpieczeństwa Sp. z o.o. to gwarancja wysokiej jakości usług i skuteczności działań w obszarze ochrony informacji.

Skip to content